Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto
Wygodny hotel Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto Lima jest położony w dogodnej lokalizacji z widokiem na ogród.
W pobliżu znajdują się interesujące miejsca między innymi Parque El Olivar, 25 min piechotą od wygodnego hotelu, a także Cerro La Regla — w nie więcej niż 1 km. Miejsca rozrywki w dzielnicy Callao to między innymi Sala de Entretenimiento, znajdujący się w ciągu prawie 10 min jazdy od tego hotelu. Virgen del Carmen leży w około 4 km stąd. Od Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto do lotniska Lima-Jorge Chavez jest 5 km.
W pokojach są takie udogodnienia jak minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty, a także telewizję wielokanałową i telewizję satelitarną dla rozrywki gości. Są one wyposażone w łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem. Oddzielna toaleta i prysznic są dostępne w prywatnych łazienkach.
Restauracja Cevicheria Don Roberto znajduje się w zasięgu ręki od hotelu Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Kącik dzienny
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest lotnisko Lima-Jorge Chavez od hotelu Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto?
5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Lima-Jorge Chavez a hotelem Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto?
Goście hotelu Habitacion Amplia Cerca Al Aeropuerto powinni wymeldować się o 12:00.